wtorek, 14 sierpień 2018 godz. 08:29

Kibicuj z Klasą

Lech Poznań po raz kolejny organizuje akcję „Kibicuj z klasą” w ramach której dzieci i młodzież wraz z opiekunami będą mogły obejrzeć mecz 10. Kolejki Ekstraklasy Lech Poznań – Arka – Gdynia 25.09.2016r.o godz. 18:00 w Poznaniu przy ul. Bułgarskiej 17.

Przy okazji tego meczu, Kolejowy Klub Sportowy organizuje kolejną edycję akcji „Kibicuj z Klasą”. Grupy młodzieży do lat 16 wraz z opiekunami i zaprasza do wspólnego kibicowania na Inea Stadionie całkowicie za darmo! To świetny pomysł na krótkoterminową wycieczkę klasową, wyjazd z drużyną sportową lub po prostu przeżycie przygody z grupą przyjaciół i rodziny. Ta akcja przygotowana jest nie tylko dla szkół i placówek wychowawczo-opiekuńczych, ale także dla klubów sportowych, kółek zainteresowańlub po prostu znajomych.

Wystarczy zebrać grupę składającą się z minimum 10 uczestników i opiekuna (w przypadku większych grup zapraszamy jednego opiekuna na każde 10 dzieci). Zgłoszenia należy przesyłaćdo 22 września, do godziny 20:00. Na adres mailowy: grupy@lechpoznan.pl

Należy przesłać listę wszystkich chętnych osób, zawierającą numery PESEL, imiona i nazwiska.
Można zapoznać się z podsumowaniem i obejrzeć relację z ostatniej edycji, aby już teraz poczuć te emocje na stronach:
Czy wspólnie uda się pobić rekordową frekwencję prawie 11 tysięcy uczestników akcji podczas wiosennego meczu z Cracovią?
Nauczyciel XXI w. – zakończenie pracy sieci