piątek, 22 czerwiec 2018 godz. 15:21

Akademia Bezpiecznego Puchatka dla uczniów klas pierwszych szkół podstawowych

Startuje VIII edycja „Akademii Bezpiecznego Puchatka”. Szkoły podstawowe z całej Polski zapraszamy do bezpłatnego udziału w największym programie edukacyjnym o tematyce bezpieczeństwa.

Z początkiem roku szkolnego wystartowała VIII edycja „Akademii Bezpiecznego Puchatka”, edukacyjnego programu skierowanego do uczniów I klas szkół podstawowych. Celem akcji jest pokazanie dzieciom, jak uniknąć zagrożeń, na które będą narażone podczas codziennych aktywności – na drodze, w szkole, w domu, a także podczas zabawy, czy korzystania z Internetu. Uczestnictwo w programie jest w pełni bezpłatne. Aby otrzymać zestaw merytorycznych materiałów edukacyjnych, wystarczy zgłosić szkołę do udziału w akcji.„Akademia Bezpiecznego Puchatka” realizowana jest współpracy z Biurem Prewencji i Biurem Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji. Patronem Honorowym jest Komendant Główny Policji oraz Kuratoria Oświaty.

Akademia Bezpiecznego Puchatka - informacje
Kujawsko-Pomorski Festiwal Gimnazjalnych Projektów Edukacyjnych przechodzi do historii