poniedziałek, 22 styczeń 2018 godz. 17:07

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości - kolejna edycja

Zbliża się kolejna edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. To największe na świecie wydarzenie, mające na celu promocję przedsiębiorczości wśród młodych ludzi realizowane jednocześnie w ponad 120 krajach. W dniach 14-18 listopada 2016 roku w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości zaprasza szkoły, uczniów, nauczycieli i przedsiębiorców do udziału w projekcie Otwarta firma. Projekt ten stwarza dla szkół możliwość wzbogacenia swojej oferty edukacyjnej o ciekawe zajęcia, przygotowujące uczniów do świadomego wyboru ścieżki edukacyjnej i wejścia na rynek pracy.

Spotkanie dla nauczycieli do doradców - relacja i zaproszenie
Nowy numer UczMy