poniedziałek, 23 kwiecień 2018 godz. 17:14

Internetowy Konkurs matematyczny MATMIX

Pragniemy zaprosić Państwa uczniów do wzięcia udziału w VI edycji ogólnopolskiego Internetowego Konkursu Matematycznego MATMIX.pl W tym roku konkurs uzyskał patronat honorowy Ministra Edukacji Narodowej oraz Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty. Jest to jeden z największych bezpłatnych konkursów matematycznych w Polsce.
Nagrodami głównymi są m.in. trzy iPhony 7 ufundowane przez Avivę oraz nowoczesne kalkulatory graficzne Casio ufundowane przez firmę Zibi.

Internetowy Konkurs Matematyczny MATMIX.pl rozgrywa się na stronie www.matmix.pl

Najwytrwalsi i najlepsi uczestnicy przechodzą do II etapu, który odbędzie się 1 kwietnia 2017 roku w XL Liceum Ogólnokształcącym z O.D. im. S. Żeromskiego w Warszawie. Wtedy też nastąpi zakończenie konkursu i wręczenie nagród uczestnikom finału.

Uwaga: Na początkowe zestawy zadań można odpowiadać do końca 23 stycznia 2017r.
- regulaminu konkursu: www.matmix.pl/download/regulamin.pdf
- plakat konkursu: www.matmix.pl/download/plakat.pdf
Egzamin ósmoklasisty z języka polskiego – szkolne wyzwanie
Coachingowe lekcje w Brzoziu