wtorek, 12 grudzień 2017 godz. 05:25

Pożegnanie w sieci Coaching w edukacji

Ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie sieci współpracy i samokształcenia Coaching w edukacji odbyło się 6 czerwca 2017 roku w sali konferencyjnej Biblioteki Pedagogicznej im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu.

Sieć Coaching w edukacji prowadziły: Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu oraz Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu. Koordynatorami pracy sieci są Danuta Potręć, konsultantka w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu oraz Elżbieta Wiśniewska, nauczyciel bibliotekarz z Biblioteki Pedagogicznej im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu.

Koordynatorki sieci serdecznie powitały uczestniczki sieci. Następnie Elżbieta Wiśniewska przeprowadziła trening antystresowy z elementami wizualizacji. Po zajęciach relaksacyjnych Danuta Potręć rozdała nauczycielkom zaświadczenia potwierdzające udział w pracy sieci. Po oficjalnej części już przy kawie odbyła się dyskusja dotycząca zagadnień, które chcemy omawiać na spotkaniach w przyszłym roku szkolnym. Tematem kolejnej edycji sieci coachingowej będzie Nauczyciel w XXI wieku. Zapisanie się na sieć będzie możliwe we wrześniu 2017 r. na stronie KPCEN w Toruniu www.kpcen-torun.edu.pl

Na zakończenie spotkania Danuta Potręć podziękowała zgromadzonym za aktywną pracę i zaprosiła wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kolejnym roku pracy sieci.

oprac. Danuta Potręć (KPCEN w Toruniu) i Anna Siemińska (Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu)
Doradztwo zawodowe dziś i jutro - sieć współpracy i samokształcenia
Jaką rolę spełnia eksperyment w edukacji? - sprawozdanie
012119120