piątek, 22 czerwiec 2018 godz. 20:51

Oddaj zużyty telefon komórkowy
SZANOWNI NAUCZYCIELE, DRODZY UCZNIOWIE ORAZ RODZICE.

W nawiązaniu do międzynarodowej akcji ekologicznej: Sprzątanie Świata 2017 (Clean Up the World 2017) zapraszamy po raz kolejny do aktywnego uczestnictwa w IX edycji ogólnopolskiej akcji ekologicznej, pod hasłem:

ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY - ATRAKCYJNE NAGRODY CZEKAJĄ

Zapraszamy do zgłaszania się Waszej placówki do ogólnopolskiej akcji ekologicznej, w której zebrane zużyte I uszkodzone telefony komórkowe zostaną przekazane do profesjonalnego recyklingu a WSZYSTKIE SZKOŁY OTRZYMAJĄ NAGRODY. Akcję kierujemy szczególnie do samorządów uczniowskich szkół.

Więcej informacji
Kujawsko-Pomorski Festiwal Gimnazjalnych Projektów Edukacyjnych przechodzi do historii