wtorek, 12 grudzień 2017 godz. 05:29

Kurs kwalifikacyjny z zakresu metodyki wczesnego nauczania języka angielskiego
KPCEN w Toruniu
zaprasza czynnych zawodowo nauczycieli wychowania przedszkolnego
oraz edukacji wczesnoszkolnej ze znajomością języka angielskiego
na kolejną edycję intensywnego kursu kwalifikacyjnego
Kurs kwalifikacyjny z zakresu metodyki wczesnego nauczania
języka angielskiego.

Koszt uczestnictwa w kursie wynosi 2000,-zł. Są jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy do zapisów.

ZAPISZ SIĘ

KPCEN w Toruniu
zaprasza czynnych zawodowo nauczycieli wychowania przedszkolnego
oraz edukacji wczesnoszkolnej ze znajomością języka angielskiego
na kolejną edycję intensywnego kursu kwalifikacyjnego
Kurs kwalifikacyjny z zakresu metodyki wczesnego nauczania
języka angielskiego.

ZAPISZ SIĘ

Intensywny kurs trwa dwa semestry, obejmuje 120 godzin zajęć z języka angielskiego, 70 godzin zajęć z metodyki wczesnego nauczania języka angielskiego. Słuchacze odbędą 60-godzinną praktykę oraz udokumentują 30 godzin pracy własnej. Świadectwo ukończenia tego kursu oraz świadectwo znajomości języka na poziomie B2 (zgodnie z załącznikiem rozporządzenia) wraz z posiadanymi już uprawnieniami do pracy w przedszkolach lub klasach I-III stanowią łącznie kwalifikacje do prowadzenia zajęć z języka angielskiego na etapie przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Zajęcia odbywać się będą głównie w trybie weekendowym (piątek popołudnie i wieczór/ sobota oraz sporadycznie niedziela w godz. 9-14). Poprowadzą je doświadczeni wykładowcy i nauczyciele praktycy. Wszystkie zajęcia będą odbywały się języku obcym, dlatego też warunkiem uczestnictwa jest znajomość języka na poziomie pozwalającym na rozumienie wykładowców i pracy na materiałach dydaktycznych w tym języku. Na zajęciach organizacyjnych przeprowadzimy test językowy, pomagający potencjalnym uczestnikom w określeniu aktualnego poziomu znajomości języka.

Informacji udziela Regina Strzemeska, kierownik kursu, nr tel. 881-93-34-26 ,
e-mail: Regina.Strzemeska@kpcen-torun.edu.pl
Doradztwo zawodowe dziś i jutro - sieć współpracy i samokształcenia
Jaką rolę spełnia eksperyment w edukacji? - sprawozdanie