czwartek, 16 sierpień 2018 godz. 10:29

Konkurs - Deutsch hat Klasse /Niemiecki ma klasę 2017/2018

Goethe-Institut zaprasza nauczycieli języka niemieckiego wszystkich typów szkół do udziału w konkursie -Deutsch hat Klasse /Niemiecki ma klasę 2017/2018. Konkurs motywuje do nauki języka i rozwija kompetencje społeczne uczniów, pomaga w zmianie aranżacji sali do nauki niemieckiego, polepsza warunki pracy nauczycieli i wpływa na pozycję i prestiż języka w szkole.
W załączniku znajdziecie Państwo zaproszenie do konkursu. Dalsze informacje znajdują się na naszej stronie www.goethe.de/polen/dhk

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 10 października 2017. Wszyscy chętni do udziału w seminarium na temat konkursu proszeni są o jak najszybsze zgłoszenia ze względu na ograniczoną liczbę miejsc hotelowych.
Serdecznie zapraszamy do udziału!

Zespół projektu Niemiecki ma klasę/ Deutsch hat Klasse
Ewa Dorota Ostaszewska, Monika Łagowska, Andrzej Pomianowski