poniedziałek, 25 czerwiec 2018 godz. 19:24

Przedmioty przyrodnicze w Brodnicy

Konferencja przedmiotowa „Kierunki pracy w nowym roku szkolnym" odbyła 3 października 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 4 z oddziałami integracyjnymi w Brodnicy. Spotkanie to było połączone z organizacją sieci współpracy „Rozwijanie kompetencji kluczowych na przedmiotach przyrodniczych”. Uczestnicy zapoznali się z genezą kompetencji kluczowych oraz wyłonili te z nich, które uważają za najpilniejsze do doskonalenia. Dalsza współpraca, wymiana doświadczeń i spostrzeżeń będzie miała miejsce na platformie MOODLE.

Pożegnanie „Muchomorka”
Kujawsko-Pomorski Festiwal Gimnazjalnych Projektów Edukacyjnych przechodzi do historii