poniedziałek, 22 styczeń 2018 godz. 16:56

Propozycja dla germanistów
Zapraszamy serdecznie nauczycieli języka niemieckiego na szkolenie w ramach programu
Fokus Grundschule na temat
Deutsch mit Socke - na lekcjach języka niemieckiego
organizowane we współpracy Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu
i Instytutu Goethego w Warszawie.
Zajęcia odbędą się 6 listopada 2017 r. (poniedziałek) w godzinach 15.30 – 18.45
w KPCEN w Toruniu, ul. H. Sienkiewicza 36

ZAPISZ SIĘ

Fokus Grundschule na temat
Deutsch mit Socke - na lekcjach języka niemieckiego
i Instytutu Goethego w Warszawie.
Zajęcia odbędą się 6 listopada 2017 r. (poniedziałek) w godzinach 15.30 – 18.45
w KPCEN w Toruniu, ul. H. Sienkiewicza 36

ZAPISZ SIĘ

Deutsch mit Socke to cykl filmów telewizji WDR, który zachęca uczniów do nauki języka niemieckiego. Rozwija kompetencje językowe i motywuje do wspólnego działania. Uczestnicy warsztatów zapoznają się z przykładami filmów i stworzą własnego bohatera - Socke. Deutsch mit Socke towarzyszą najnowsze materiały edukacyjne. Na warsztatach wspólnie wypróbujemy Sockenheft i zastanowimy się nad możliwościami zastosowania filmów oraz materiałów na własnych lekcjach.
Serdecznie zapraszamy nauczycieli uczących uczniów młodszych oraz nauczycieli zainteresowanych nowymi, ciekawymi technikami pracy!

Więcej informacji w załączonym programie: Zaproszenie do udziału
Spotkanie dla nauczycieli do doradców - relacja i zaproszenie
Nowy numer UczMy