wtorek, 21 sierpień 2018 godz. 06:22

Edukacja globalna i konkurs na projekt edukacyjny

Realizatorzy projektu „Edukacja globalna. Liderzy edukacji na rzecz rozwoju” zapraszają szkoły do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy projekt edukacyjny i /lub scenariusz zgrywalizowanych zajęć lekcyjnych.

Temat przewodni konkursu to Przyszłość świata zależy od nas!

Konkurs skierowany jest do wszystkich typów szkół, ale przede wszystkim do nauczycieli i uczniów ogólnopolskiej sieci „Szkół Liderów Edukacji Globalnej”, zgłoszonych do projektu 355/2016/M w roku szkolnym 2016/17 i 2017/18.
Więcej informacji, regulamin konkursu, karta zgłoszenia oraz oświadczenie na stronie
www.edukacjaglobalna.ore.edu.pl

koordynatorki regionalne: D. Potręć i R. Strzemeska