środa, 18 lipiec 2018 godz. 21:58

KURSY JĘZYKOWE PEŁNĄ PARĄ

Z przyjemnością informujemy, iż w minionym tygodniu został uruchomiony w KPCEN w Toruniu kolejny kurs języka angielskiego, tym razem skierowany do nauczycieli, którzy mają potrzebę powtórzenia i usystematyzowania swoich umiejętności od podstaw. Ponadto już miesiąc spotykamy się z grupą nauczycieli, chcących pogłębić swoją znajomość tego języka, kontynuując kurs zeszłoroczny.

Niezachwianą popularnością cieszy się w naszej placówce również język hiszpański, którego tajniki można zgłębiać na dwóch kursach prowadzonych przez Agnieszkę Chabros, naszą konsultantkę (poziom podstawowy i A2 jako kontynuacja z roku ubiegłego).
Dla naszych stałych odbiorców przewidziane są również konsultacje zespołowe bezpośrednio dotyczące egzaminów. Małe grupy zapewniają komfort pracy, a profesjonalizm prowadzących przyczynia sie do wymiernych efektów nauki.

Oprócz wspomnianych języków obcych można uczyć się u nas również języka francuskiego.

Organizowane przez nas kursy docelowo mają przygotowywać nauczycieli do egzaminu na poziomie B2, którego zdanie jest jednym z niezbędnych elementów uzyskania kwalifikacji do nauczania języka obcego w przedszkolach i klasach 1-3 szkoły podstawowej, jak i oddziałach dwujęzycznych oraz wpisuje się w wymagania niezbędne do uzyskania stopnia nauczyciela dyplomowanego (do wyboru wraz z innymi zadaniami).

Nauczyciel XXI w. – zakończenie pracy sieci