wtorek, 12 grudzień 2017 godz. 05:23

Wojewódzki Konkurs im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej - Oni tworzyli naszą historię

Rusza dziesiąta edycja Wojewódzkiego Konkursu im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej - Oni tworzyli naszą historię. Do 9 lutego 2018 r. czekamy na prace uczniów VII klas szkół podstawowych, II i III klas gimnazjalnych oraz uczniów liceów, techników i szkół branżowych z naszego województwa dokumentujące losy nieznanych bohaterów oraz wspomnienia uczestników i świadków ważnych wydarzeń w dziejach Polski i naszego regionu. Zarówno uczniowie jak i szkoły mogą liczyć na atrakcyjne nagrody.

Do konkursu można nadsyłać prace w dowolnej formie wypowiedzi pisemnej o tematyce
„O ludziach”, „O wydarzeniach” lub „Album rodzinny”, w dwóch kategoriach:
  • uczniowie VII klas szkół podstawowych oraz II i III klas gimnazjalnych,
  • uczniowie liceów, techników i szkół branżowych.

Prace należy przesłać na adres: Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej, ul. gen. J. H. Dąbrowskiego 4, 87-100 Toruń, lub dostarczyć osobiście do sekretariatu Biblioteki (pokój nr 22, II piętro).
Termin nadsyłania prac konkursowych: do 9 lutego 2018 r. (decyduje data stempla pocztowego)
Data ogłoszenia wyników: do 2 marca 2018 r.
Więcej informacji w załącznikach:
Informacja o konkursie, Regulamin konkursu, Formularz zgłoszeniowy, Zgoda rodziców
Doradztwo zawodowe dziś i jutro - sieć współpracy i samokształcenia
Jaką rolę spełnia eksperyment w edukacji? - sprawozdanie
012119120