środa, 18 lipiec 2018 godz. 22:22

Kosmiczne propozycje

W najbliższy piątek (15 grudnia 2017) o godzinie 14:30 zapraszamy wszystkich nauczycieli zainteresowanych kosmosem i obserwacjami nieba na Seminarium Astronomiczne, które odbędzie się w KPCEN w Toruniu przy ul. Sienkiewicza 36. W programie spotkania, w którym wezmą też udział koordynatorzy kujawsko-pomorskich Astrobaz, m.in. mini-wykład „Czarne dziury i fale grawitacyjne”, informacja o czekających nas w roku 2018 najciekawszych zjawiskach na niebie i krótki przegląd najnowszej literatury popularno-naukowej obejmującej nauki przyrodnicze. Doradzimy też oczywiście, jak w wigilijny wieczór odnaleźć na niebie pierwszą gwiazdkę.

Z kolei nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej zapraszamy na warsztaty pt. „Kosmiczne podróże. Opowiadamy maluchom o niebie i planetach”, które odbędą się w KPCEN w Toruniu w sobotę 27 stycznia 2018 w godz. 9:00-15:30. Więcej informacji i zapisy na naszej stronie internetowej

ZAPISZ SIĘ

Nauczyciel XXI w. – zakończenie pracy sieci