poniedziałek, 25 czerwiec 2018 godz. 17:52

Dotykaj, doświadczaj, pytaj – odkrywaj z nami historię!
Oferta edukacyjna Muzeum POLIN - dla przedszkoli i szkół w II semestrze

Zapraszamy do Muzeum POLIN, miejsca pełnego dźwięków, barw i opowieści, ukazującego 1000 lat dziejów polskich Żydów. U nas żadne dziecko się nie nudzi! Pokażemy Wam piękno różnorodności kultur, religii i tradycji, porozmawiamy o przeszłości i wyzwaniach współczesnego świata. Obudzimy w Was ciekawość i zainspirujemy do twórczej pracy. Rezerwacja zajęć ruszyła 11 grudnia!

Dla kogo i co proponujemy

Naszą nową ofertę edukacyjną w roku szkolnym 2017/2018 kierujemy do przedszkoli oraz wszystkich poziomów i typów szkół(klas 1-3, klas 4-8 i gimnazjów oraz szkół ponadpodstawowych). Przygotowaliśmy szeroki wybór warsztatów, oprowadzania po wystawie stałej oraz kursy doskonalące i spotkania dla nauczycieli. Warsztaty edukacyjne w POLIN są świetnym uzupełnieniem lekcji. Prowadzone aktywnymi metodami przez doświadczonych edukatorów, angażują uczniów i pobudzają ich naturalną ciekawość. W naszej ofercie warsztatowej znalazły się najbardziej lubiane tematy uzupełnione o nowe zajęcia (m.in. warsztaty \"Rok Ireny Sendlerowej\" czy \"Obcy w domu. Wokół Marca \'68\" na zapowiadanej, nowej wystawie czasowej).

Więcej informacji o naszej ofercie:
www.polin.pl/pl/aktualnosci/2017/12/07/oferta-edukacyjna-dla-przedszkoli-i-szkol-na-ii-semestr
Informacja prasowa
Pożegnanie „Muchomorka”
Kujawsko-Pomorski Festiwal Gimnazjalnych Projektów Edukacyjnych przechodzi do historii