środa, 24 październik 2018 godz. 07:26

Warsztaty z kodowania offline i robotów Ozobotów
Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu
i Edu-Sense Sp. z o.o.
Zapraszają serdecznie 16 stycznia 2018r. (wtorek) w godz. 15.30 - 18.45
nauczycieli przedszkoli i edukacji wczesnoszkolnej, zajęć komputerowych/informatyki oraz wszystkich zainteresowanych tematem na bezpłatne szkolenie:
Programowanie i robotyka w nowej podstawie programowej.
Warsztaty z kodowania offline i robotów Ozobotów,

Miejsce szkolenia: KPCEN w Toruniu ul. Henryka Sienkiewicza 36
Zgłoszenie na warsztaty odbywa się poprzez wypełnienie formularza dostępnego pod adresem:https://goo.gl/forms/HsaomUqAvrif5JkB3
Liczba miejsc jest ograniczona (40 osób), decyduje kolejność zgłoszeń. Przy zgłaszaniu kilku
nauczycieli, prosimy o podawanie każdego nazwiska w osobnym formularzu.
Po poprawnym wypełnieniu formularza zgłoszeniowego dostaną Państwo, generowanego automatycznie, maila zawierającego wprowadzone podczas rejestracji dane. Mail zwrotny jest równoznaczny z potwierdzeniem rejestracji na wydarzenie.

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu
i Edu-Sense Sp. z o.o.
Zapraszają serdecznie 16 stycznia 2018r. (wtorek) w godz. 15.30 - 18.45
Programowanie i robotyka w nowej podstawie programowej.
Warsztaty z kodowania offline i robotów Ozobotów,

Miejsce szkolenia: KPCEN w Toruniu ul. Henryka Sienkiewicza 36
nauczycieli, prosimy o podawanie każdego nazwiska w osobnym formularzu.

Kodowanie na dywanie - offline
Prowadzący: Anna Świć - Kodowanie Na Dywanie Tematyka:
  • Zabawy rozwijające logiczne, algorytmiczne myślenie
  • Gry nie tylko matematyczne
  • Mata edukacyjna i kolorowe kubeczki - propozycje aktywności
  • Programowanie w świetle nowej podstawy programowej
  • Włączanie elementów kodowania do zajęć edukacyjnych z zakresu różnych edukacji
Programowanie robotów edukacyjnych Ozobot
Prowadzący: Rafał Mitkowski - EduSense Tematyka:
  • Na warsztatach przedstawimy, jak wykorzystać roboty do realizowania treści wynikających z podstawy programowej. Jak włączyć treści programistyczne w zajęcia dydaktyczne z zakresu różnych edukacji. Kompleksowo uwzględnimy obudowę metodyczną.

Podczas zajęć z robotem edukacyjnym Ozobot pokażemy, że programowanie w klasach 1-3 może być łatwe tak, jak rysowanie. Nie wymaga ono specjalnych przygotowań czy zmiany przestrzeni klasowej. Zrealizujemy kilka przykładowych scenariuszy zajęć np.: "Zima", "Układ słoneczny", w których integralną częścią zajęć będzie programowanie robotów.

Szkoła No Bell – wyjazd studyjny - sprawozdanie
Żeby chciało nam się chcieć… ruszyła sieć
polityka prywatności