piątek, 17 sierpień 2018 godz. 13:11

Zaproszenie na konsultacje

W odpowiedzi na zapotrzebowanie przedszkoli ukazał się długo oczekiwany
Poradnik dla Przedszkoli Promujących Zdrowie.
Zawiera on niezbędne informacje, procedury i narzędzia do autoewaluacji.

Jeśli w twoim przedszkolu, szkole podejmujecie działania w kierunku promocji zdrowia zachęcam do podjęcia starań o uzyskanie certyfikatu Przedszkola Promującego Zdrowie i certyfikatu Szkoły Promującej Zdrowie. Niezbędne informacje i materiały uzyskają Państwo w KPCEN w Toruniu.

Zapraszam nauczycieli przedszkola, szkoły na indywidualne konsultacje, które odbywać się będą w każdy czwartek miesiąca stycznia tj. 11, 18 i 25 w godzinach 15.00-17.00 w siedzibie KPCEN w Toruniu,
ul. Henryka Sienkiewicza 36.

Koordynator wojewódzki SZPZ Dorota Andrzejewska
Nauczyciel XXI w. – zakończenie pracy sieci