niedziela, 18 listopad 2018 godz. 14:53

Nowy numer UczMy

Nowy numer UczMy przygotowany

Redaktorzy czasopisma oświatowego „UczMy” spotkali się w celu omówienia kolejnego numeru pisma, które ukaże się w marcu 2018 r. Zespół spotyka się przed wydaniem każdego numeru, aby ustalić jego zawartość merytoryczną, zaplanować następny, ustalić terminy pozyskiwania oraz przesyłania materiałów.

Nowy numer UczMy przygotowany

Tym razem redaktorzy zebrali się 16 stycznia 2018 r. w siedzibie Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu. Czasopismo redagują konsultanci z KPCEN w Bydgoszczy, Torunia i Włocławka a koordynuje pracą zespołu Michał Babiarz z ramienia Urzędu Marszałkowskiego.

Redakcja zaprasza wszystkie osoby związane z edukacją do współpracy, dzielenia się wiedzą, doświadczeniem i dobrymi praktykami na łamach dwumiesięcznika „UczMy” w różnych działach: dział tematu przewodniego, Regionalne okno, Oblicza edukacji, Biblioteki Pedagogiczne dla edukacji.

Regulamin redakcji czasopisma oraz wszystkie numery przeglądu oświatowego „UczMy” znajdują się na stronie www.kpcen-torun.edu.pl/wydawnictwa oraz www.edupolis.pl/

Oprac. Danuta Potręć, red. „UczMy”, Pracownia Informacji i Promocji KPCEN w Toruniu

Kryminalistyka – interdyscyplinarne nauczanie
Nowoczesne metody pracy i szkolni liderzy edukacji globalnej