niedziela, 23 wrzesień 2018 godz. 12:23

Konferencja: Wolontariat w szkole – uczniowie aktywni dla innych
Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu
zaprasza
nauczycieli wszystkich przedmiotów nauczania, wychowawców klas i osoby zainteresowane oraz delegacje 2 lub 3 uczniów z klas siódmych szkół podstawowych, klas gimnazjalnych i szkół średnich
na konferencję
Wolontariat w szkole – uczniowie aktywni dla innych,
która odbędzie się 12 marca 2018 r. (poniedziałek)
w Centrum Dialogu w Toruniu (ul. ks. Frelichowskiego 1), w godz. 13.00 -17:45.

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu
zaprasza
na konferencję
Wolontariat w szkole – uczniowie aktywni dla innych,
która odbędzie się 12 marca 2018 r. (poniedziałek)
w Centrum Dialogu w Toruniu (ul. ks. Frelichowskiego 1), w godz. 13.00 -17:45.

Udział w konferencji jest bezpłatny
zapisy do dnia 6 marca 2018 r.

ZAPISZ SIĘ

UWAGA - lista dla uczniów na warsztaty jest zamknięta - BRAK MIEJSC

Celem konferencji jest określenie miejsca wolontariatu w działaniach profilaktycznych prowadzonych w szkole, zapoznanie z etapami budowania wolontariatu szkolnego, określenie zadań nauczyciela pełniącego rolę szkolnego opiekuna wolontariatu, kształtowanie i wzmacnianie świadomej aktywności uczniowskiego wolontariatu.

Informacji udzielają:
Zofia Spalińska, tel. kom. 881 933 355, Regina Strzemeska, tel. kom. 881 933 426.
Czas podziękowań i dobrych życzeń
Nowy dyrektor KPCEN w Toruniu