czwartek, 16 sierpień 2018 godz. 10:28

XII Ogólnopolski Festiwal Śpiewających Szkół

Biuro Organizacji Imprez „Art.-Impresariat” Łukasz Ruciński oraz Wolskie Centrum Kultury zapraszają do udziału w XII Festiwalu Śpiewających Szkół.

W tym roku konkurs zmienił rangę z wojewódzkiej na ogólnopolską. W festiwalu mogą wziąć udział uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Przesłuchania zaplanowane są na 9–11 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 387 przy ul. Kasprzaka 1/3 w Warszawie. Dla laureatów konkursu przewidziano cenne nagrody.

Zgłoszenia zbierane są do 30 marca br. Więcej informacji znajda Państwo w załącznikach.

Karta zgłoszeniowa.docx, REGULAMIN 2018.pdf, REPERTUAR 2018.pdf,
Zgoda na udział i wyk. wizerunku.docx
Nauczyciel XXI w. – zakończenie pracy sieci