niedziela, 23 wrzesień 2018 godz. 12:26

Egzamin ósmoklasisty z języka polskiego – zaproszenie na konferencję
Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu
zaprasza nauczycieli polonistów na bezpłatną konferencję
Egzamin ósmoklasisty z języka polskiego od roku szkolnego 2018/2019.
Wskazówki do pracy z uczniami,

która odbędzie się 12 kwietnia 2018 r. (czwartek) od 15.30 do 17.45,
w Centrum Dialogu im. Jana Pawła II, Pl. bł. Stefana W. Frelichowskiego 1 w Toruniu.

Zapisy do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc ograniczona.

ZAPISZ SIĘ

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu
zaprasza nauczycieli polonistów na bezpłatną konferencję
Egzamin ósmoklasisty z języka polskiego od roku szkolnego 2018/2019.
Wskazówki do pracy z uczniami,

która odbędzie się 12 kwietnia 2018 r. (czwartek) od 15.30 do 17.45,

Zapisy do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc ograniczona.

ZAPISZ SIĘ

Celem konferencji jest przybliżenie nauczycielom formuły egzaminu, omówienie typów zadań oraz zapoznanie z wybranymi sposobami przygotowania uczniów do egzaminu.

15.00 - 15.30 Rejestracja uczestników.
15.30 - 15.45 Powitanie zgromadzonych – Małgorzata Trzeciak, dyrektor KPCEN w Toruniu.
15.45 - 17.30 Egzamin ósmoklasisty z języka polskiego od roku szkolnego 2018/2019. Wskazówki do pracy z uczniami – wystąpienie Ewy Wronkowskiej, dyrektora Szkoły Podstawowej nr 24 w Toruniu, nauczyciela języka polskiego, wieloletniej przewodniczącej zespołu egzaminatorów, trenera CKE prowadzącego szkolenia dla egzaminatorów z zakresu języka polskiego (egzaminu gimnazjalnego i ósmoklasisty).
17.30 - 17.45 Nowe akcenty w nauczaniu języka polskiego – prezentacja oferty zajęć warsztatowych dla nauczycieli – Ewa Kondrat, konsultantka ds. języka polskiego, KPCEN w Toruniu.
17.45 Zakończenie konferencji.

Szczegółowych informacji udziela Ewa Kondrat, Ewa.Kondrat@kpcen-torun.edu.pl
Czas podziękowań i dobrych życzeń
Nowy dyrektor KPCEN w Toruniu