niedziela, 24 czerwiec 2018 godz. 10:58

Trening intensywny do egzaminu B2 – wolne miejsca
Szanowni Państwo,
Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca na szkolenie
„Trening intensywny do egzaminu B2”.

Jest to 7-tygodniowe szkolenie przygotowujące bezpośrednio do egzaminu Pearson PTE General English na poziomie B2, które odbędzie się na przełomie maja i czerwca 2018 r. Zapraszamy osoby, które ukończyły kurs na poziomie B2 lub zbliżony i chciałyby przećwiczyć umiejętności testowane na egzaminie PTE General English B2. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki w godz. 17.45–20.15 z native speakerem oraz w soboty w godzinach rannych z Agnieszką Chabros, konsultantką KPCEN oraz egzaminatorem Pearson Test of English. Pierwsze zajęcia planowane są na 7 kwietnia 2018 r.

Prosimy o zgłoszenia do 28 marca przez formularz na stronie internetowej

ZAPISZ SIĘ

oraz na adres mailowy kierownika formy: Agnieszka.Chabros@kpcen-torun.edu.pl
Zapraszamy serdecznie!