niedziela, 24 czerwiec 2018 godz. 10:59

Każdy nauczyciel jest dla nas ważny

Do ogłoszonych na stronie KPCEN konsultacji zespołowych na temat „Skutecznej promocji szkoły” przygotowali się i oczekiwali na zainteresowanych nauczycieli Danuta Potręć, Ewa Kondrat i Tadeusz Wański, konsultanci KPCEN w Toruniu.

Nauczycielka z golubsko-dobrzyńskiej szkoły otrzymała wskazówki, które pozwolą zintensyfikować działania promocyjne w placówce. Metoda drzewka ambitnego celu, zastosowana podczas spotkania, pozwoliła wygenerować pomysły na skuteczną promocję szkoły. Uczestniczka wyszła usatysfakcjonowana, wyposażona w gotowy materiał do przeprowadzenia warsztatów z zespołem do spraw promocji i z całą radą pedagogiczną.

Każdy nauczyciel jest ważny, każdemu służymy pomocą i staramy się o najwyższą jakość konsultacji – taka idea przyświeca naszej pracy.

Kujawsko-Pomorski Festiwal Gimnazjalnych Projektów Edukacyjnych przechodzi do historii