niedziela, 24 czerwiec 2018 godz. 10:54

Niepodległa – konkurs plastyczny

Galeria Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu, przy współudziale Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu zaprasza do udziału w konkursie plastycznym dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 18 lat: Niepodległa – nieodległa. Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży województwa kujawsko-pomorskiego. Inspiracją do stworzenia portretu, sceny rodzajowej, pejzażu etc. mają być istotne dla polskiej historii wydarzenia: od roku 1918 do czasów obecnych.

Prace należy przesyłać do 15 czerwca 2018 roku. Szczegóły konkursu w załączniku.
Kujawsko-Pomorski Festiwal Gimnazjalnych Projektów Edukacyjnych przechodzi do historii