czwartek, 16 sierpień 2018 godz. 10:28

Szkoła młodych patriotów – konkurs dla uczniów

Studium Prawa Europejskiego w Warszawie organizuje IX edycję ogólnopolskiego konkursu „Szkoła młodych patriotów” w związku z obchodami 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i ogłoszenia przez MEN roku szkolnego 2107/2018 „Rokiem dla Niepodległej”. Konkurs przeprowadzony zostanie od 30 maja do 30 listopada 2018 r. Jego celem jest propagowanie wśród dzieci i młodzieży postaw patriotycznych i pogłębienie wiedzy o polskiej historii. Szkoły, które wykonają zadania przewidziane regulaminem konkursu, otrzymają certyfikaty „Szkoły młodych patriotów” oraz zaświadczenia ukończenia kursu.

Szczegóły i formularze zgłoszeń dostępne na stronie: www.szkola-patriotow.pl
Szkoła:
Regulamin, Formularz
Przedszkole:
Regulamin, Formularz

Termin zgłaszania udziału w konkursach upływa 30 maja 2018 r.
Nauczyciel XXI w. – zakończenie pracy sieci