niedziela, 20 maj 2018 godz. 21:06

Cyfrowa edukacja w szkole podstawowej

23 maja 2018 roku o godzinie 10.00 w auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego oraz Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty Marka Gralika odbędzie się I Konferencja zatytułowana: „Cyfrowa edukacja w szkole podstawowej – priorytety i wyzwania”, której organizatorem jest Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Przedsięwzięcie jest adresowane do dyrektorów wszystkich szkół podstawowych w województwie kujawsko-pomorskim. Podczas konferencji zostaną zaprezentowane i omówione m.in. funkcjonalności Kujawsko-Pomorskiej Platformy Edukacyjnej „Edupolis” oraz najbliższe plany projektowe związane z rozwojem innowacyjnej edukacji z wykorzystaniem tablic interaktywnych. Będą również wręczone listy gratulacyjne oraz specjalna nagroda dla dyrektora najaktywniejszej szkoły na „Edupolis”. Podczas konferencji zostaną nagrodzeni laureaci konkursu na opracowanie projektu gry dydaktycznej „Edukacja w terenie – z wykorzystaniem gry miejskiej »Edupolis«”, organizowanego przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu.

Liczymy na Państwa obecność i udział w przyszłym projekcie rozwoju Kujawsko-Pomorskiej Platformy Edukacyjnej „Edupolis”. Wstęp za okazaniem zaproszenia.

Fot.1. Marek Dembski, Szkoła Podstawowa nr 45
Fot. 2. Andrzej Goiński, Tablice interaktywne w szkole