niedziela, 23 wrzesień 2018 godz. 12:05

Projekty związane z „Niepodległą” – dofinansowanie

MEN informuje o możliwości składania przez dyrektorów wniosków o udzielenie wsparcia finansowego w celu realizacji projektu w związku z obchodami 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Dokumenty należy składać do organów prowadzących szkoły do 11 czerwca 2018 r. więcej...

Dokumenty należy składać do organów prowadzących szkoły do 11 czerwca 2018 r. – zgodnie przepisami rozporządzenia Rady Ministrów z 7 maja 2018 r. w sprawie szczegółowych warunków, form i trybu wspierania przedsięwzięć w zakresie edukacji patriotycznej i obywatelskiej dzieci i młodzieży, realizowanych w 2018 r. w ramach programu wieloletniego „Niepodległa” (Dz. U. z 15 maja 2018 r., poz. 910). Planowane dofinansowanie dla szkoły na realizację zadania wynosi od 3000 zł do 10 000 zł.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w załącznikach:
1. Pismo Ministra Edukacji Narodowej w sprawie Niepodległej,
2. Harmonogram konkursu,
3. Przykładowy wniosek szkoły,
4. Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie Niepodległej.
Czas podziękowań i dobrych życzeń
Nowy dyrektor KPCEN w Toruniu