czwartek, 16 sierpień 2018 godz. 10:28

Konkurs Dbaj o swoje przedszkole.

Ruszamy z ogólnopolskim konkursem skierowanym do przedszkoli publicznych i niepublicznych „Dbaj o swoje przedszkole”.

Poprzez konkurs chcielibyśmy zachęcić najmłodszych do pomocy rodzicom i opiekunom w codziennych porządkach. Dzieci, które sprzątają po sobie i pomagają w tej czynności rówieśnikom, charakteryzują się większą empatią, rozumieją potrzeby innych, dzięki czemu potrafią budować silne relacje międzyludzkie. Jeżeli pozwolimy im opowiedzieć, w jaki sposób utrzymują porządek w swoim przedszkolu, zmotywujemy je do dalszej pracy. Nareszcie będą mogły pochwalić się swoimi dokonaniami!

Aby wziąć udział w konkursie, należy nagrać maksymalnie 90-sekundowy film z wypowiedziami dzieci o tym, jak dbają o porządek w swoim przedszkolu. Każdy uczestnik może wysłać maksymalnie jeden filmik. Gotowe nagranie należy umieścić na portalu YouTube.

Kolejny krok to wypełnienie formularza na stronie: www.swiatworkow.pl/konkurs
SUMA NAGRÓD: 8000 zł.
I miejsce: 3000 zł
II miejsce: 2000 zł
III miejsce: 1000 zł
Nagroda publiczności: 2000 zł
Konkurs trwa do 6 czerwca 2018 roku.
Regulamin dostępnym pod adresem: www.swiatworkow.pl/konkurs/regulamin
Nauczyciel XXI w. – zakończenie pracy sieci