poniedziałek, 25 czerwiec 2018 godz. 03:55

Edukacja w terenie – z wykorzystaniem gry miejskiej EDUPOLIS: rozstrzygnięcie

Konkurs, zorganizowany przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Nauczycieli w Toruniu, „Edukacja w terenie – z wykorzystaniem gry miejskiej EDUPOLIS” został rozstrzygnięty. Z nadesłanych prac konkursowych nagrodzono 4 zespoły.

23 maja 2018 roku w auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na konferencji „Cyfrowa edukacja w szkole podstawowej – priorytety i wyzwania”, wręczone zostały nagrody przez Wicemarszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Zbigniewa Ostrowskiego oraz Kuratora Oświaty Marka Gralika.

Nagrodzone zespoły w konkursie:

Nagrodzone zespoły w konkursie:
I Nagroda
Uczniowie: Tomasz Otremba, Kajetan Jakubowski, Fabian Gardecki
Praca: Rozegraj Brodnicę
Zwycięzcom gratulujemy!

Kujawsko-Pomorski Festiwal Gimnazjalnych Projektów Edukacyjnych przechodzi do historii