czwartek, 19 lipiec 2018 godz. 23:01

Pożegnanie „Muchomorka”

W imieniu Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu Danuta Potręć uczestniczyła w uroczystości zakończenia działalności Prywatnego Przedszkola i Żłobka „Pod Muchomorkiem” w Toruniu. Założycielka i dyrektorka placówki Mirosława Rutkowska żegnała się z rodzicami, dziećmi, przedstawicielami instytucji, z którymi współpracowała przez wiele lat oraz ze swoimi pracownikami. Spotkanie miało miejsce w sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Toruniu 19 czerwca 2018 r. Występy dzieci uświetniły uroczystość, jednocześnie powodując dużo radości.

Danuta Potręć podziękowała za współpracę oraz za dzielenie się wiedzą i doświadczeniem nauczycieli na łamach czasopisma oświatowego „UczMy” oraz życzyła dyrekcji realizacji marzeń często odkładanych na później z powodu nadmiaru obowiązków, a nauczycielom wszystkiego najlepszego w dalszym życiu zawodowym. Konsultantka otrzymała piękne podziękowanie za współpracę oraz pamiątkowy kubek z logo przedszkola.

Warto wspomnieć, że Kujawsko-Pomorski Przegląd Oświatowy przez kilka lat sprawował patronat nad Ogólnopolskim Konkursem „Zdrowy Przedszkolak”, organizowanym przez Przedszkole „Pod Muchomorkiem”.

Wszystkiego dobrego!
Danuta Potręć – Pracownia Informacji i Promocji