niedziela, 23 wrzesień 2018 godz. 12:42

3 października 2018 r.!

Organizujemy wyjazd edukacyjny do Szkoły No Bell w Konstancinie-Jeziornej
3 października 2018 r.!

Do udziału w wyjeździe studyjnym, zainicjonowanym przez Pracownię Dydaktyki, Doradztwa i Innowacyjnej Edukacji Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu, zapraszamy dyrektorów i nauczycieli przedszkoli oraz szkół, konsultantów i doradców metodycznych, w szczególności uczestników konferencji Innowacyjna edukacja – czyli jaka?, która odbyła się 17 maja 2018 r.

Konstancińska Szkoła No Bell wygrała międzynarodowy, elitarny projekt Edumission. Pod koniec stycznia No Bell prezentowała swój autorski model edukacji na targach Bett Show 2018 w Londynie.

Celem wyjazdu jest zapoznanie z organizacją działań w No Bell, jej koncepcją edukacyjną, metodami i formami pracy stosowanymi w szkole oraz wymiana doświadczeń między dyrektorami i nauczycielami.

W programie:
  • Wizytowanie Przedszkola i Szkoły No Bell;
  • Udział w zajęciach edukacyjnych;
  • Szkolenie z zakresu metod i form pracy stosowanych w szkole;
  • Zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego (fakultatywnie).
Koszt uczestnictwa wynosi 150 zł/osobę, obejmuje: przejazd autokarem oraz obiad.
Liczba miejsc ograniczona. Zapisy do 20 września 2018 r.

ZAPISZ SIĘ
O wynikach rekrutacji poinformujemy wszystkich zainteresowanych mailowo.
Szczegółowych informacji udziela: Marzenna Wierzbicka, kierownik wyjazdu:
e-mail: Marzenna.Wierzbicka@kpcen-torun.edu.pl, tel. 881 934 256.

Czas podziękowań i dobrych życzeń
Nowy dyrektor KPCEN w Toruniu