sobota, 20 październik 2018 godz. 07:55

Samorząd uczniowski – kurs
Samorząd uczniowski jako doświadczenie
aktywności obywatelskiej w szkole

KPCEN w Toruniu zaprasza nauczycieli, opiekunów oraz wychowawców, którzy chcą lepiej pełnić funkcję opiekuna samorządu uczniowskiego oraz chcą zwiększyć udział uczniów w życiu szkoły i rozwijać kompetencje obywatelskie na kurs (16h), w którym mogą uczestniczyć również uczniowie.

Terminy zajęć: 24 i 30 października oraz 7 listopada 2018 r. od godz.15.30
w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu, ul. H. Sienkiewicza 36.

ZAPISZ SIĘ

Samorząd uczniowski jako doświadczenie
aktywności obywatelskiej w szkole

Terminy zajęć: 24 i 30 października oraz 7 listopada 2018 r. od godz.15.30

ZAPISZ SIĘ

Cel: przygotowanie opiekunów samorządów uczniowskich do pełnienia swoich funkcji.
Tematyka:
  • podstawy prawne działalności samorządu uczniowskiego oraz rola opiekuna;
  • organizacja pracy samorządu uczniowskiego;
  • przygotowania do wyborów i ordynacja wyborcza;
  • prawa dziecka, ucznia i człowieka w szkole;
  • wymiana doświadczeń;
  • przykłady pomysłów projektów edukacyjnych realizowanych przez samorząd uczniowski .

Opłata: 160 zł.
Szczegółowych informacji udziela telefonicznie konsultantka Zofia Spalińska, tel. 881 933 355.
Szkoła No Bell – wyjazd studyjny - sprawozdanie
Żeby chciało nam się chcieć… ruszyła sieć
polityka prywatności