niedziela, 18 luty 2018 godz. 02:20

log in

 
 
Nauczanie o Holokauście i tolerancji w USA

Na zaproszenie Departamentu Stanu Stanów Zjednoczonych byłam uczestnikiem w dniach od 3 do 11 października 2011 r., wizyty studyjnej pt. Nauczanie o Holokauście i prawach człowieka w USA.

Wizyta współorganizowana przez Ośrodek Rozwoju Edukacji i Ambasadę Stanów Zjednoczonych w Warszawie jest integralną częścią realizowanego od wielu lat przez Departament Stanu US projektu International VisitorLeadership Program, który obejmuje współpracę z przedstawicielami różnych obszarów życia społecznego, w tym edukacji.

Wszyscy uczestnicy wyprawy znali się z różnych szkoleń organizowanych wcześniej przez Centralny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, a obecnie Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie w obszarze edukacji obywatelskiej i praw człowieka. Byłam jedną z dziesięciu osób – edukatorów z całej Polski. Odwiedziliśmy cztery miasta – Waszyngton, Baltimor, Filadelfię i Nowy Jork.


Czytaj więcejZwycięzcy odbierają gratulacje
Targi edukacyjne BETT
012125126127
Organem prowadzącym dla Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu jest Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego.   kontakt
oferta

Copyright (C) 2008-2016 by Administrator <strona@kpcen.pl>