poniedziałek, 20 sierpień 2018 godz. 18:49

Tuwim na YouTube - wyniki
W imieniu organizatorów obchodów Roku Juliana Tuwima,
KPCEN w Toruniu dziękuje
przedszkolakom, uczniom szkół podstawowych, gimnazjalistom, uczniom szkół ponadgimnazjalnych,
opiekunom i nauczycielom
za wzięcie udziału w przeglądzie recytacji i inscenizacji wierszy
Tuwim na YouTube
Dzięki formule zamieszczania materiałów z nagranymi interpretacjami utworów w internecie, przegląd będzie trwał tak długo, jak długo będą chętni do obejrzenia występów.
Organizatorzy wybrali 10 najciekawszych filmów, które zostaną pokazane podczas konferencji podsumowującej przedsięwzięcia podjęte w ramach Roku Juliana Tuwima.
Gratulujemy!
Laureaci