poniedziałek, 20 sierpień 2018 godz. 18:49

Tuwim na tablice interaktywne - materiały do pobrania
Konkurs Wiersze Juliana Tuwima w ćwiczeniach interaktywnych rozstrzygnięty

10 grudnia 2013 r. podczas uroczystej gali podsumowującej obchody Roku Juliana Tuwima wręczono nagrody i wyróżnienia między innymi uczestniczkom wojewódzkiego konkursu dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej Wiersze Juliana Tuwima w ćwiczeniach interaktywnych. Fundatorami nagród były między innymi firmy Image Recording Solution oraz Acer Poland Sp. z o.o. Nagrodzone i wyróżnione prace są umieszczone na stronie KPCEN w Toruniu w zakładce Rok Tuwima.

Konkurs Wiersze Juliana Tuwima w ćwiczeniach interaktywnych rozstrzygnięty

Nagrody:
I nagroda – Mariola Woźniak, Szkoła Podstawowa w Starogrodzie - pobierz
II nagroda – Anna Dorosz, Szkoła Podstawowa nr 2 w Nakle n/Notecią - pobierz
III nagroda – Małgorzata Ławniczak, Zespół Szkół Muzycznych w Toruniu - pobierz
Wyróżnienia:
Iwona Wróblewska, Zespół Szkół nr 2 w Turznie - pobierz
Beata Wilmanowicz, Szkoła Podstawowa nr 27 w Toruniu - pobierz
Małgorzata Lipowska, Szkoła Podstawowa w Kończewicach - pobierz
Aneta Płachcińska-Bubienko, Szkoła Podstwowa nr 6 w Toruniu - pobierz
Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym nauczycielkom serdecznie gratulujemy.
Nauczyciel XXI w. – zakończenie pracy sieci