Akredytacja Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty decyzja nr (WEPSiP.546.6.2020.KM)
kpcen facebook kpcen twitter kpcen youtube kpcen instagram
kpcen bip

Dobrze nas wspominaj…

26.02.2021

Dziś spotkaliśmy się zdalnie na platformie LiveWebinar, aby pożegnać się z naszą koleżanką Reginą Strzemeską, która zdecydowała się przejść na emeryturę. Regina była konsultantką ds. języków obcych pracującą w KPCEN od 2013 r.

Dyrektor placówki Sławomir Żebrowski podziękował konsultantce za owocną pracę, życzył wszystkiego, co najlepsze na nowym etapie życia, jakim jest emerytura i wyraził nadzieję, że będzie nas miło wspominała. W placówce obecna była Regina i delegacja pracowników oraz wicedyrektor Agnieszka Przybyszewska, która wręczyła odchodzącej kwiaty i złożyła życzenia. Wspólnie, w realu i zdalnie, obejrzeliśmy prezentację „Regina w obiektywie” bogatą w zdjęcia ukazujące różne aspekty pracy naszej koleżanki, jej pasje oraz zabawne ujęcia z wyjazdów studyjnych i różnych spotkań zawodowych.

Regina Strzemeska podziękowała wszystkim i przekazała dla każdego małe słodkości. Pożegnała się z nami piosenką Wojciecha Młynarskiego „Przedostatni walc”.

Regino, miło nam było spotkać Cię na swoich zawodowych drogach i pracować z Tobą. Wiemy, że znajdziesz dla siebie nowe pola działalności, ponieważ Twoja energia, pomysłowość i chęć rozwoju nie pozwoli Ci na nicnierobienie. Życzymy Ci zdrowia w tym trudnym czasie i ciekawych pomysłów na życie.

Ostatnie aktualności
CodeWeek 2023 z KPCEN-em
26.09.2023 czytaj...
Zapraszamy na bezpłatną wojewódzką konferencję
25.09.2023 czytaj...
Konkurs „Zdrowie psychiczne – wyraź je artystycznie”
12.09.2023 czytaj...
Pierwszy w naszym województwie krajowy certyfikat Przedszkola Promującego Zdrowie
08.09.2023 czytaj...
Napisz do „ UczMy”! Nowe tematy przewodnie
08.09.2023 czytaj...