Akredytacja Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty decyzja nr (WEPSiP.546.2.2025.AW)
kpcen facebook kpcen youtube kpcen instagram KPCEN linkedin
kpcen bip

Razem wigilijnie

17.12.2021

Kolejne spotkanie wigilijne pracowników KPCEN w Toruniu w czasie pandemii zorganizowaliśmy 17 grudnia 2021. Zachowując ostrożność ze względów epidemicznych, siedząc przy swoich biurkach połączyliśmy się poprzez MS Teams, by złożyć sobie świąteczne życzenia. Sławomir Żebrowski, dyrektor KPCEN w Toruniu życzył wszystkim pracownikom tego, co zwłaszcza w obecnych warunkach dla każdego jest bardzo ważne – zdrowia, spokoju i zaznaczył, jak bardzo cenne jest codzienne wspieranie się. Następnie zajęliśmy się „Kreatywną choinką” – zadaniem, które przygotowała dla nas wicedyrektor Agnieszka Przybyszewska. Samodzielnie przez nas przygotowane dekoracje stały się dopełnieniem świątecznej atmosfery.

Choć bardzo brakuje nam tradycyjnego łamania się opłatkiem, nadal jesteśmy razem – najważniejsze jest to, co wewnątrz nas. „In interiore homine habitat veritas” – mówił św. Augustyn.

Spokojnych Świąt!

Ostatnie aktualności
Czytanie jest dla nas ważne
23.06.2026 czytaj...
Zakończenie kolejnej edycji Kursu kwalifikacyjnego z zakresu zarządzania oświatą
20.06.2026 czytaj...
Spotkanie Wojewódzkiego Zespołu Wspierającego Szkoły i Przedszkola Promujące Zdrowie oraz uroczystość wręczenia certyfikatów wojewódzkich
19.06.2026 czytaj...
II Kujawsko-Pomorskie Ekoforum dla Nauczycieli „Zielone kompetencje przyszłości” – relacja z konferencji
18.06.2026 czytaj...
Wydarzenie edukacyjne "HejTy Reaguj! - Kultura Szacunku"
17.06.2026 czytaj...