56 62 277 47 881 93 10 25 kpcen_torun@kpcen-torun.edu.pl
Akredytacja Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty decyzja nr (W.III.JSz-4292/01/08)

Nowa podstawa programowa dla szkół ponadpodstawowych

Autor: Tadeusz Wański | 06.09.2019

Zapraszamy nauczycieli szkół ponadpodstawowych na szkolenie

Wdrażanie nowej podstawy programowej kształcenia ogólnego dla szkół ponadpodstawowych

Szkolenia odbędą się w budynku KPCEN, ul. Henryka Sienkiewicza 36 w Toruniu.

Zapisy przyjmujemy na podane adresy mailowe.

Harmonogram spotkań

L.p.

przedmiot

termin

godzina

adres mailowy

1.

język polski

24.09.2019

15.30

Ewa.Kondrat@kpcen-torun.edu.pl

2.

chemia

24.09.2019

16.00

Barbara.Iwanowska@kpcen-torun.edu.pl

3.

informatyka

24.09.2019

16.00

Grazyna.Zawadzka@kpcen-torun.edu.pl

4.

geografia

25.09.2019

17.00

Malgorzta.Trzeciak@kpcen-torun.edu.pl

5.

fizyka

25.09.2019

17.00

Krzysztof.Rochowicz@kpcen-torun.edu.pl

6.

język angielski

25.09.2019

15.30

Agnieszka.Chabros@kpcen-torun.edu.pl

7.

biologia

26.09.2019

16.00

Barbara.Iwanowska@kpcen-torun.edu.pl

8.

matematyka

26.09.2019

16.00

Agnieszka.Przybyszewska@kpcen-torun.edu.pl

9.

historia i WOS

27.09.2019

15.30

Zofia.Spalinska@kpcen-torun.edu.pl

10.

język niemiecki

27.09.2019

15.00

Regina.Strzemeska@kpcen-torun.edu.pl

Ostatnie aktualności
Podsumowanie roku szkolnego 2018/2019
11.09.2019 czytaj...
Nowa podstawa programowa dla szkół ponadpodstawowych
06.09.2019 czytaj...
Decyzja… emerytura
05.09.2019 czytaj...
Polecamy naszą ofertę szkoleniową
04.09.2019 czytaj...
Nowe logo KPCEN w Toruniu
03.09.2019 czytaj...