Akredytacja Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty decyzja nr (WEPSiP.546.6.2020.KM)
kpcen facebook kpcen twitter kpcen youtube kpcen instagram
kpcen bip

Nowa podstawa programowa dla szkół ponadpodstawowych

06.09.2019

Zapraszamy nauczycieli szkół ponadpodstawowych na szkolenie

Wdrażanie nowej podstawy programowej kształcenia ogólnego dla szkół ponadpodstawowych

Szkolenia odbędą się w budynku KPCEN, ul. Henryka Sienkiewicza 36 w Toruniu.

Zapisy przyjmujemy na podane adresy mailowe.

Harmonogram spotkań

L.p.

przedmiot

termin

godzina

adres mailowy

1.

język polski

24.09.2019

15.30

Ewa.Kondrat@kpcen-torun.edu.pl

2.

chemia

24.09.2019

16.00

Barbara.Iwanowska@kpcen-torun.edu.pl

3.

informatyka

24.09.2019

16.00

Grazyna.Zawadzka@kpcen-torun.edu.pl

4.

geografia

25.09.2019

17.00

Malgorzta.Trzeciak@kpcen-torun.edu.pl

5.

fizyka

25.09.2019

17.00

Krzysztof.Rochowicz@kpcen-torun.edu.pl

6.

język angielski

25.09.2019

15.30

Agnieszka.Chabros@kpcen-torun.edu.pl

7.

biologia

26.09.2019

16.00

Barbara.Iwanowska@kpcen-torun.edu.pl

8.

matematyka

26.09.2019

16.00

Agnieszka.Przybyszewska@kpcen-torun.edu.pl

9.

historia i WOS

27.09.2019

15.30

Zofia.Spalinska@kpcen-torun.edu.pl

10.

język niemiecki

27.09.2019

15.00

Regina.Strzemeska@kpcen-torun.edu.pl

Ostatnie aktualności
Zapraszamy do naszego zespołu
17.07.2022 czytaj...
Oferta doskonalenia na rok szkolny 2022/2023
17.07.2022 czytaj...
Kosmiczny statek: Ziemia
09.07.2022 czytaj...
Sokratesie, pomóż mi zrozumieć…
09.07.2022 czytaj...
Spotkanie redakcji „UczMy”
09.07.2022 czytaj...