Akredytacja Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty decyzja nr (WEPSiP.546.6.2020.KM)
kpcen facebook kpcen twitter kpcen youtube kpcen instagram
kpcen bip

Oferta doskonalenia na rok szkolny 2022/2023

26.08.2022

Nowy Informator o formach doskonalenia nauczycieli na rok szkolny 2022/2023 jest już dostępny.

https://www.kpcen-torun.edu.pl/oferta/formy-ksztalcenia

 

„Edukacja jest w procesie ciągłej zmiany. Jeszcze przez kilka lat będziemy odczuwali skutki pandemii. Staramy się czerpać jak najwięcej z dorobku edukacji zdalnej. Pomagamy w wykorzystaniu wypracowanych narzędzi i rozwiązań oraz ich adaptacji do nauki stacjonarnej. Kujawsko-Pomorska Szkoła Internetowa uczyniła z nas lidera e-edukacji. Tym samym czując odpowiedzialność i słysząc zgłaszane przez Państwa potrzeby, przygotowujemy ofertę szkoleniową wychodzącą naprzeciw Waszym oczekiwaniom.

Od kilku miesięcy mierzymy się z sytuacją za naszą wschodnią granicą. Wspieramy naszych sąsiadów z Ukrainy w wielu aspektach związanych z nauczaniem. Organizujemy i prowadzimy formy doskonalenia wspierające dyrektorów oraz nauczycieli w zakresie adaptacji i edukacji dzieci, które z powodu wojny znalazły się w naszym województwie. Stwarzamy możliwości rozwoju w zakresie wychowawczym, psychoprofilaktycznym oraz edukacji włączającej. Doskonalimy kompetencje kluczowe i wspomagamy narzędziami oraz rozwiązaniami odbiorców naszych form doskonalenia zarówno indywidualnie, jak i zespołowo. Stawiamy na współpracę, doświadczenie, a także innowacyjne rozwiązania w edukacji”.

(Ze „Wstępu” Sławomira Żebrowskiego, dyrektora KPCEN w Toruniu)

Pojęcia, które opisują nasze działania to solidność, wsparcie, przyszłość – staramy się, by nasza oferta doskonalenia wzmacniała nauczycieli w pracy i przygotowywała na nowe wyzwania.

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą na rok szkolny 2022/2023.

Ostatnie aktualności
Konkurs „Zdrowie psychiczne – wyraź je artystycznie”
12.09.2023 czytaj...
Pierwszy w naszym województwie krajowy certyfikat Przedszkola Promującego Zdrowie
08.09.2023 czytaj...
Napisz do „ UczMy”! Nowe tematy przewodnie
08.09.2023 czytaj...
Podsumowujemy minione i otwieramy nowe
04.09.2023 czytaj...
Życzenia
31.08.2023 czytaj...