Akredytacja Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty decyzja nr (WEPSiP.546.6.2020.KM)
kpcen facebook kpcen youtube kpcen instagram
kpcen bip

Dzień wzruszeń i wspomnień

29.11.2022

Na starość, kiedy stałem się mądrzejszy, odkryłem, że jest sześć rzeczy, które naprawdę uwielbiam w swojej pracy. Dzień wypłaty, przerwę obiadową, chwilę wyjścia do domu, urlopy, święta i oczywiście przejście na emeryturę. 

Tom Goins

 

Dziś ostatni dzień pracy naszych koleżanek Hani Surowiec i Eli Poksińskiej w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu,  ponieważ zdecydowały się przejść na emeryturę.

Dyrektor Sławomir Żebrowski podziękował im za współpracę, okazywaną życzliwość, codzienną pomoc w dokumentowaniu i organizowaniu szkoleń, za wszystkie wspólne sukcesy. Wspominał wspólnie spędzone chwile w zespole,  radości, czasami stres, ale i wiele sukcesów.

Hania pracowała od początku istnienia placówki, czyli od 1984 roku, kiedy KPCEN nazywało się Oddziałem Doskonalenia Nauczycieli, potem Wojewódzkim Ośrodkiem Metodycznym, a następnie Zakładem Doskonalenia Zawodowego. Przepracowała w edukacji 38 lat.

Ela od 1992 roku wykonywała swoje zadania w placówce przez 30 lat, wspierając konsultantów i pracowników administracyjnych.

Mamy nadzieję, że będziecie nas dobrze wspominać. Życzymy Wam radości, spełniania odkładanych na potem marzeń, pięknych dni na emeryturze.

Ostatnie aktualności
Konferencja „Otwórz oczy – standardy ochrony małoletnich” – o roli uważności i świadomości
12.06.2024 czytaj...
Studia podyplomowe z patronatem KPCEN Toruń
04.06.2024 czytaj...
Życzymy wszystkiego najlepszego
28.05.2024 czytaj...
STEAM-owe zajęcia w Wielkim Rychnowie
27.05.2024 czytaj...
Wokół paryskiej „Kultury” – konsultacje dla nauczycieli przedmiotów humanistycznych
22.05.2024 czytaj...