Akredytacja Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty decyzja nr (WEPSiP.546.6.2020.KM)
kpcen facebook kpcen youtube kpcen instagram
kpcen bip

Konferencja o (d)ocenianiu doceniona

27.10.2023

Konferencja (D)ocenianie w szkole?!, którą dla Państwa zorganizowaliśmy 18 października, już za nami. Honorowy patronat nad nią objęli Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty.

Dziękujemy za liczny udział – obecnych było 323 nauczycieli!

Celem konferencji była popularyzacja sposobów wsparcia ucznia poprzez docenianie z uwzględnieniem wewnątrzszkolnego systemu oceniania.

Informacje zwrotne uzyskane od Państwa są dla nas bezcenne: „każdy nauczyciel powinien wziąć udział w takiej konferencji... i działać wg przekazanych wskazówek”, „Pani Żylińska była niesamowita”, „Panie Szulc i Żylińska super”, „dziękuję za wzbudzenie we mnie refleksyjności”, „bardzo podobało mi się szkolenie o ocenianiu, jego negatywnym wpływie na ucznia”, „super ostatnia część dotycząca rodziców”, „bardzo pozytywne szkolenie, motywujące do zmiany podejścia do nauczania oraz rozmów z rodzicami i uczniami, a także dbania o siebie”.

We współpracy z Biblioteką Pedagogiczną im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu przygotowaliśmy materiały do lektury. Załączamy link z bibliografią przygotowaną przez bibliotekę.

Bibliografia Biblioteki Pedagogicznej

Ostatnie aktualności
Łosiu pod lupą
25.06.2024 czytaj...
Delegacja polskich nauczycieli z Litwy w KPCEN
21.06.2024 czytaj...
Zakończenie roku szkolnego 2023/2024
20.06.2024 czytaj...
Konferencja „Otwórz oczy – standardy ochrony małoletnich” – o roli uważności i świadomości
12.06.2024 czytaj...
Studia podyplomowe z patronatem KPCEN Toruń
04.06.2024 czytaj...