Akredytacja Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty decyzja nr (WEPSiP.546.6.2020.KM)
kpcen facebook kpcen twitter kpcen youtube kpcen instagram
kpcen bip

Dzień Edukacji Narodowej w KPCEN

Autor: Danuta Potręć | 16.10.2020

Dzień Edukacji Narodowej to czas, kiedy nauczyciele słyszą życzenia, miłe słowa i czują się docenieni. Miało to miejsce również w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu.

Sławomir Żebrowski, dyrektor placówki, życzył swoim pracownikom zdrowia i poczucia bezpieczeństwa, co w dzisiejszych czasach jest nie do przecenienia, ale również realizacji planów i spełnienia marzeń w życiu zawodowym i osobistym. Podkreślił, że trudny czas związany z pandemią stawia przed wszystkimi inne wyzwania i niejako zmusza do radzenia sobie z nimi, ale też przyczynia się do rozwoju kolejnych umiejętności. Podziękował wszystkim za podjęcie się nowych zadań, a następnie wręczył Nagrody Dyrektora.

Spośród nauczycieli konsultantów nagrody otrzymały Agnieszka Przybyszewska, wicedyrektor KPCEN, Barbara Iwanowska, Małgorzata Kaczmarek i Marzenna Wierzbicka, a z grona pracowników administracji Bogusława Bartoszek, Wanda Dytrych, Wanda Lutostańska, Zofia Ewa Olkiewicz, Sławomir Pardenia, Elżbieta Poksińska i Dorota Wernerowska.

Nagrodę Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego otrzymali Sławomir Żebrowski, dyrektor KPCEN oraz konsultantki Wiesława Kuban i Małgorzata Trzeciak.

Nagrodę Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty otrzymała konsultantka Danuta Potręć.

Ostatnie aktualności
Jesteśmy razem
31.03.2021 czytaj...
Kujawsko-Pomorska Sieć Szkół Promujących Zdrowie
30.03.2021 czytaj...
„Toruński e-Urząd dla Młodzieży” w roku szkolnym 2020/2021 – VII edycja projektu rozstrzygnięta
25.03.2021 czytaj...
Światowy pre-Tydzień Mózgu w KPCEN w Toruniu
18.03.2021 czytaj...
Innowacyjny nauczyciel i transmisje lekcji online
16.03.2021 czytaj...