Akredytacja Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty decyzja nr (WEPSiP.546.6.2020.KM)
kpcen facebook kpcen twitter kpcen youtube kpcen instagram
kpcen bip

Toruński Urząd dla Młodzieży – wręczyliśmy nagrody

Autor: KPCEN Toruń | 26.04.2021

Z przyjemnością wręczyliśmy nagrody laureatom konkursu na projekt edukacyjny Toruński Urząd dla Młodzieży, realizowanego w tym roku zdalnie i odbywającego się pod patronatem Przewodniczącego Rady Miasta Torunia Marcina Czyżniewskiego oraz Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty Marka Gralika. O rozstrzygnięciu konkursu szerzej pisaliśmy tutaj.

Dyrektor KPCEN w Toruniu Sławomir Żebrowski oraz Zofia Spalińska i Małgorzata Trzeciak, organizatorki konkursu, spotkali się (w warunkach obostrzeń związanych z pandemią) z nauczycielkami, których zespoły zostały nagrodzone. Anna Maczis-Macikowskaz Zespołu Szkół Technicznych w Toruniu odebrała z rąk Sławomira Żebrowskiego nagrody i dyplomy za zajęcie I miejsca z projektem Jak zarejestrować działalność gospodarczą przez Internet?, a Joanna Sujkowska-Drążkiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 28 w Toruniu za II (Mój pierwszy biznes. Pierwszy krok do milionera) i III miejsce (Panie władzo! Nas jest tylko pięciu).

Nagrody dla nauczycielek i uczniów ufundowali Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki, KPCEN w Toruniu i Centrum Wsparcia Biznesu.

Zwycięzcom konkursu jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Ostatnie aktualności
Dobrostan na pierwszym miejscu
07.05.2021 czytaj...
Mija termin nadsyłania projektów na Kujawsko-Pomorski Festiwal Projektów Edukacyjnych Metodą WebQuest!
27.04.2021 czytaj...
Toruński Urząd dla Młodzieży – wręczyliśmy nagrody
26.04.2021 czytaj...
Wzmocnienie po roku pandemii
20.04.2021 czytaj...
Jak uzyskać certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie?
17.04.2021 czytaj...